Kdo jsme

Investiční skupina PROXY-FINANCE a. s., už od roku 1991 zrychluje zhodnocení firem a projektů pomocí účinně a flexibilně poskytnutých kapitálových investic. Investiční aktivity skupiny se v posledních letech zaměřily na financování restrukturalizace firem formou mezaninových půjček nebo podřízených úvěrů, dále pak na financováni developerských projektů v rámci skupiny a na další finanční transakce podporující financování specifických projektů. Společnost PROXY-FINANCE a. s., investuje pouze vlastní prostředky.

Jako první soukromá investiční skupina založená v postkomunistickém Československu jsme spjati nejen s číselnými hodnotami podnikatelského prostředí, ale také s jeho kulturním a etickým bohatstvím. Tyto hodnoty se snažíme prosazovat.

Mezi naše bývalé investice patří společné podniky s ING, ABN Amro a KBC, které výrazně posilnily finanční možnosti široké veřejnosti v Čechách a na Slovensku.

Vážíme si otevřených vztahů s mnoha úspěšnými subjekty českého a slovenského trhu a možnosti přispět k prosperitě všech našich partnerů.

anezka 3

 

Z archívu:

havlovych 60
Peter Vajda (vlevo) na narozeninách bývalého prezidenta České republiky Václava Havla

Schwarzenberg

Bývalý ministr zahraničních věcí Českej republiky Karel Schwarzenberg na návštěvě vinařství Sonberk s Václavom Foglarom (vpravo)
 

certifikat 2

Druhý nejvyšší stupeň mezinárodního ratingu pro slovenské společnosti od CRA RATING Agency

sonberk logo transp

Ocenění za nejlepší suché aromatické víno světa dle Decanter World Wine awards 2017

 

torta

Slavnostní dort s logem PROXY-FINANCE a.s. Číslice 1 a písmeno i jsou symbolem Prvej slovenskej investičnej spoločnosti, a.s, která byla založena v roce 1991 jako první ze spoločností současného investičního holdingu PROXY-FINANCE a.s. a představovala první soukromnou investiční instituci na českém a slovenském trhu.